Moduły - Fotowoltaika Wielkopolska

Moduły fotowoltaiczne zaraz obok falownika są najważniejszymi elementami instalacji fotowoltaicznej. Dlatego tak ważne jest aby postawić na sprawdzone rozwiązania gwarantujące niezawodność i efektywną pracę. Moce poszczególnych modułów w głównej mierze zależą od ich rozmiarów, ważniejszym parametrem określającym jakość modułów jest ich sprawność podana w karcie katalogowej. Wysokowydajne moduły charakteryzują się sprawnością na poziomie 19 – 21%.

Poniżej przedstawiamy i opisujemy Państwu jedne z najczęściej wybieranych modułów przez naszych klientów. Szerszą ofertę przedstawi Państwu nasz doradca podczas audytu.

Longi Solar

LONGi Solar to światowy lider produkcji paneli monokrystalicznych, z dobrymi wynikami w międzynarodowych testach jakości. LONGi powstało w 2000 i na początku zajmowało się produkcją wafli krzemowych, produktu wyjściowego do ogniw monokrystalicznych. W roku 2007 przejęli markę paneli słonecznych Lerro Solar i od tego czasu produkują również całe moduły fotowoltaiczne, od roku 2017 pod własną marką LONGi Solar. Figurują w czołówkach wszystkich rankingów światowych pod względem jakości i wiarygodności.Ich obecne moce przerobowe wynoszą ponad 12 GWp rocznie. Prawdopodobnie są największym producentem paneli monokrystalicznych na świecie.

LR4-60HPH 370Wp

LR4-72HPH 440Wp

Astronergy Solar 

Siedziba firmy mieści się we Frankfurcie nad Odrą, gdzie znajduje się ich główne biuro projektowe, oraz fabryka zdolna wyprodukować 340 MWp rocznie. Roszczenia gwarancyjne serwis i doradztwo są rozpatrywane w Niemczech, co znacznie ułatwia i przyspiesza rozpatrywanie ewentualnej reklamacji. Moduły Astronergy figurują w czołówkach wszystkich liczących się na świecie rankingów.

CHSM60M-HC Series 370Wp

CHSM72M-HC Series 455Wp

Trina Solar

To bardzo ważny gracz z bogatą historią, założona w 1997 roku Trina Solar produkuje, prowadzi badania i rozwój w zakresie produktów PV. W ciągu ponad dwóch dekad istnienia pobiła 18 rekordów efektywności różnego rodzaju ogniw. Ponadto, w 2013 roku Trina Solar otrzymała tytuł najbardziej innowacyjnej firmy w Chinach, co przy tak dużej konkurencji jest nie lada wyczynem. Ich moce przerobowe wynoszą 8 GWp rocznie, co czyni ich jednym z największych producentów na świecie. Produkcja odbywa się w krajach azjatyckich oraz Holandii. W procesie produkcyjnym modułów Trina Solar wykonywanych jest ponad 30 testów jakościowych, które mają na celu wyeliminowanie wadliwych ogniw, co daje gwarancję jakości ich produktów.

TSM-330DE06H.08 330Wp

Risen Energy

Przedsiębiorstwo Risen Energy Co. Ltd. Istnieje od 1986 roku, a więc posiada ponad 30-letnie doświadczenie w fotowoltaice. Dostarcza zarówno nowoczesne panele słoneczne, jak i niezawodne magazyny energii. Biura projektowe i fabryki zlokalizowane są w Australii, Niemczech, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Japonii oraz Indiach. Funkcjonujące w ramach firmy laboratorium jest przystosowane do wykonania ponad 50 testów projektowych zgodnych z restrykcyjnymi normami. Korzystają z niego liczne przedsiębiorstwa fotowoltaiczne. Aktualna zdolność produkcyjna firmy osiąga poziom aż 11,1 GWp rocznie.

RSM120-6-335Wp

JA Solar

Firma została założona w maju 2005 roku, a od lutego 2007 znajduje się na liście NASDAQ. JA Solar wywodzi się z Chin, ale ich produkty są obecne na całym świecie. Sprzedaż i obsługę klienta w Europie obsługuje oddział w Monachium, dzięki czemu obsługę serwisową mamy niemal pod ręką. Posiadają 9 fabryk w Chinach, jedną w Malezji oraz jedną w Wietnamie. Ich moce przerobowe wynoszą w sumie 10,5 GW rocznie, co czyni ich jednym z największych producentów na świecie.

JAM60S20-370Wp

JAM60S10-340Wp

Selfa

Polska firma z ponad osiemdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów elektrotechnicznych.W 2004 roku rozszerzyli profil działalności o odnawialne źródła energii, a w 2012 roku uruchomiono nowoczesną, zautomatyzowaną linię do produkcji modułów fotowoltaicznych.  Lokalizacja na terenie kraju oraz gęsta sieć sprzedaży gwarantuje natychmiastową obsługę zarówno podczas procesu zakupu jak i ewentualnego serwisu. Podzespoły z których korzysta Selfa wykorzystywane są również w modułach wielu światowych producentów klasy premium. Niewątpliwym atutem Selfy jest gwarancja, za którą odpowiada producent na terenie kraju, co jest dużo bardziej wiarygodne niż gwarancja Azjatyckiego producenta za którą odpowiada jego regionalny dystrybutor.

SV120M.3-330

×
img

  Zapytaj o wycenę

  Informacje kontaktowe

  Numer telefonu

  691 667 863

  Adres e-mail

  klient@foto-volt.pl